Kontakt

Rita

Psy do adopcji » Suki

ur. w 2018 roku
gotowa do adopcji

Rita to suczka w typie Bernardynki . Po jej zachowaniu można stwierdzić że nic dobrego z ręki człowieka jej nie spotkało. Trafiła do schroniska bardzo chuda skóra i kości Początkowo uciekała na widok człowieka , po czasie zaufała na tyle by można było jej spróbować założyć smycz . Gdy ją widziała totalnie panikowała , kuliła się ze strachu jakby się bała że zostanie nią uderzona . Ale udało się Rita zapięta i co dalej ? Strach ją tak sparaliżował że nie mogła zrobić kroku . Trochę nam jeszcze zajęło aby nauczyć ją jak poruszać się na smyczy ale się udało !! A teraz jak jest Rita ?

Do ludzi których nie zna podchodzi z dużym dystansem czasem na nich szczeka i warczy. Odstraszająca kłapie zębami. Szukamy rodziny bez dzieci i innych zwierząt.

Na zaufanie Rity trzeba sobie zapracować ale kiedy się to uda staje się najwspanialszą suczka na świecie < 3 Ten olbrzym uwielbia się przytulać i kłaść na plecy by jak ktoś pogłaskał po brzuszku . Teraz na smyczy idzie jej całkiem dobrze czasem pociągnie do innego psa . Rita nim trafiła do schroniska raczej nie wychodziła na spacer i nie spotykała innych psów . Podejrzewamy że była gdzieś zamknięta i odizolowana . Czasem nie wie jak się zachować ale szybko się uczy :)

Rita, suka, urodzona w 2018 roku, krótkowłosa, w typie bernardynki, w kłębie ma około 65 cm. Znaleziona 19 grudnia 2019 roku na Świętoszówce.

Numer ewidencyjny: 445/2019.