Kontakt

Fiona

Psy w DT

gotowa do adopcji

Fiona jest suczką wielkościowo sięgającą ponad kolano, jest mieszańcem o pięknym trójkolorowym, biało-czarno-rudym umaszczeniu. Jest zdrowa i zaszczepiona, niedługo zostanie wysterylizowana.  

Fiona to sunia, która wraz z dziesięcioma innymi psiakami została odebrana w trakcie akcji ratunkowej, prowadzonej na terenie schroniska w Radysach. W ten sposób znalazła się pod opieką Fundacji „Lepszy Świat”, a dalej przewieziona do hoteliku gdzie jest socjalizowana przez swoją opiekunkę.

Na ten moment Fiona nie potrafi chodzić na smyczy i nie zna podstawowych komend. Podobnie jak pozostałe pieski odebrane z Radys wymaga przysposobienia i socjalizacji. Pomimo tego, że jest w niej wiele strachu, chce być blisko człowieka, pozwala się głaskać. Tkwi w niej duży potencjał! Czeka na swojego człowieka, który poświęci jej swój czas i pokaże świat od lepszej strony. Obecnie przebywa w boksie z drugą suczką, z którą dobrze się dogaduje. Stosunek do innych zwierząt domowych pozostaje nieznany. Stosunek do dzieci – również nieznany. Fiona obecnie oczekuje na szczepienia oraz sterylizację, posiada czip. Opiekunka Fiony określiła jej temperament jako „umiarkowanie żywiołowy”.

Idealny dom dla niej to dom z ogrodem. Nie znamy jej stosunku do dzieci i kotów.  Aktualnie przebywa w hoteliku dla zwierząt w Jasieniu, w woj. opolskim

Więcej zdjęć: KLIK

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej: KLIK

W razie dodatkowych pytań: Kasia, tel. 782 717 771, e-mail: biuro@fundacjalepszyswiat.pl