Kontakt

Sarina, ofiara ludzkiego bestialstwa!

Witamy w schronisku AZYL » Sarina, ofiara ludzkiego bestialstwa!

…Wyszła z lasu, z pyszczkiem owiniętym taśmą klejącą i sznurkiem. Wezwano odpowiednie służby i suczka trafiła do cieszyńskiego schroniska. Zagłodzona, przeraźliwie chuda. Weterynarz po badaniu podjęła decyzję o natychmiastowej operacji, z suczki ciekła ropa. Nie była to jednak choroba, po otworzeniu jamy brzusznej okazało się, że ktoś pociął jej pochwę i macicę ostrym narzędziem, może wprowadził do środka żyletkę, może drut. Rany ropiały od środka, a suczka niewyobrażalnie cierpiała. A ta ludzka bestia zostawiła ją w lesie na śmierć…

Sarina po operacji została zabrana pod opiekę fundacji. Wiele tygodni zajmie, zanim dojdzie do zdrowia, trzeba ją odkarmić, ale też, przede wszystkim, wrócić jej wiarę w człowieka. Nie wiadomo, ile lat była katowana, w jej stanie trudno określić wiek, ale prawdopodobnie ma około 10 lat. O jej losach można czytać na stronie fundacji, w zakładce aktualności, oto link do strony:

http://www.fundacjalepszyswiat.pl/sarina-ofiara-ludzkiego-bestialstwa/

Sprawa została zgłoszona na policję w Jasienicy. Wszystkich, którzy mogą cokolwiek wnieść do sprawy prosimy o kontakt. Dla osoby, która wskaże sprawcę tego okrutnego, sadystycznego czynu czeka nagroda pieniężna!