Kontakt

1,5% Pomóż nam pomagać! Rozlicz się z nami, ze zwierzakami!

Witamy w schronisku AZYL » 1,5% Pomóż nam pomagać! Rozlicz się z nami, ze zwierzakami!

  Nasza wieloletnia praca to setki uratowanych od cierpienia i bezdomności psów i kotów, odratowanych i przywróconych naturze ptaków, jeży i innych małych stworzeń, setki domów gdzie mieszkają nasi podopieczni. Od dwunastu lat pomagamy zwierzętom w potrzebie, ratujemy, zabieramy ze złych warunków, leczymy, karmimy, znajdujemy im domy. Od dwunastu lat pomagamy psom z cieszyńskiego schroniska. Kiedyś było ich tam ponad 300, teraz dzięki działaniom adopcyjnym jest ich niespełna 80. Wspieramy społecznych karmicieli kotów kamą i budkami dla ich podopiecznych. Przez kilka lat prowadziliśmy cieszyńską kociarnię, przez którą przeszły setki kotów. Odkarmiany butelką małe niesamodzielne mioty kociąt i psiaków. Ratujemy ptaki, jeże i wszystkie inne stworzenia które tego potrzebują.

Teraz stoimy przed wielkim wyzwaniem, budujemy nasze małe Przytulisko, gdzie schronienie znajdą te najbardziej potrzebujące psy, koty i małe dzikie zwierzęta.

Pomagamy jak umiemy, i chcemy pomagać jeszcze więcej, dlatego prosimy o przekazanie 1,5% na Fundację dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat" z Cieszyna, KRS 0000366266 .

Więcej informacji na co przeznaczymy przekazany 1,5% a także inne przydatne formularze znajdziecie TUTAJ

Można rozliczyć się również poprzez program PIT-ax online lub pobierając formularz: 

https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000366266/